«Весна — лето 2024»

Арифметикалық амалдар және олардың қасиеттері

Оқушылар өткен негізгі мәселелерді қайталай отырып, арифметикалық амалдар және олардың қасиеттері туралы білімдерін тиянақтайды, қорытындылайды.арифметикалық амалдарды орындай отырып, ой-өрістерін дамыту: математикалық ойлау қабілеттерін арттыруОқушылар өткен негізгі мәселелерді қайталай отырып, арифметикалық амалдар және олардың қасиеттері туралы білімдерін тиянақтайды, қорытындылайды.арифметикалық амалдарды орындай отырып, ой-өрістерін дамыту: математикалық ойлау қабілеттерін арттыру

Олимпиады: Математика 1 - 11 классы

Содержимое разработки

БҚО Казталов ауданы

Қаракөл бастауыш жалпы білім беретін мектебі

Бастауыш сынып мұғалімі

Кушкинбаева Балжан Сейфуллиевна


Арифметикалық амалдар және олардың қасиеттері


Мақсаты:

Оқушылар өткен негізгі мәселелерді қайталай отырып, арифметикалық амалдар және олардың қасиеттері туралы білімдерін тиянақтайды, қорытындылайды.арифметикалық амалдарды орындай отырып, ой-өрістерін дамыту: математикалық ойлау қабілеттерін арттыру


Қолданылған технология: СТО технологиялары


Сабақтың барысы


І. Психологиялық дайындық

Сабағымыз басталды,

Қосамыз да,аламыз

Аламыз да, қосамыз

Математиканы білеміз,

Сондықтан да сүйеміз


ІІ. Қызығушылықты ояту

«Аквариум» стратегиясы /2 топтан 2 оқушы шығады/

  • Математика сабағы саған ұнай ма?

  • Математикадан нені оқып үйрендік?

«Ортада қалам» стратегиясы /сұрақтарға топ ішінде оқушылар жауаптарын айтады/

І топ:

  • Оқып үйренген сандардың ең кішісін және ең үлкенін ата.

  • Сен білетін ең үлкен саннан артық сан болуы мүмкін бе, мүмкін емес пе?

ІІ топ

  • Қандай кластардың атауларын білесің?

  • Әр класта неше разряд бар?

ІІІ. Мағынаны тану

Арифметикалық амалдар жайлы не білетінін толтырады





/Әр топтан 1 оқушыдан шығып жауаптарын жазып, түсіндіреді/

Сергіту сәті

Орнымыздан тұрайық,

Белімізді жазайық.

Жоғары-төмен қарайық,

Солға-солға түзу түр.

Оңға-оңға түзу түр,

Алға қарайбір адым,

Артқа қарай бір адым

Бойымызға күш жинап,

Бір дем алайық




/әр топ картаны толтырады/

Есептерді топ ішінде шығарып, екінші топ тексереді/

Топтан бір оқушы шығып нәтижесін айтып, дәлелдейді/

ІҮ. Ой толғаныс



Қосу және азайту амалдары жайлы түсініктерімізді қорытындылайық.



















Ү. Бағалау

Бағалау парағы бойынша топ басшылары қорытынды жасайды

ҮІ. Үйге тапсырма беру

№7







Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работы



Получите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки


Серия олимпиад «Весна — лето 2024»



Комплекты учителю



Качественные видеоуроки, тесты и практикумы для вашей удобной работы

Подробнее

Вебинары для учителей



Бесплатное участие и возможность получить свидетельство об участии в вебинаре.


Подробнее