САБАҚ: | Мектеп: Е.Бекмаханов атындағы мектеп-гимназиясы | |||||||||||||||||
Күні: 17.04.17 | Мұғалімнің есімі: Қашаулиева Нұрбала | |||||||||||||||||
СЫНЫП: 2«Ә» | Қатысқандар саны: 21 | Қатыспағандар саны: | ||||||||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары ) | Оқушылар Қ. Мұңайтпасов туралы айтады. | |||||||||||||||||
Сабақ мақсаттары | Барлық оқушылар: | |||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Оқушылардың басым бөлігі: | ||||||||||||||||||
*тақырыпты түсініп ,тыңдап, жетекші сұрақтар арқылы талқылайды | ||||||||||||||||||
Кейбір оқушылар: | ||||||||||||||||||
-Алған білімді өмірде қолдана алады. -Қазақ халқының тарихындағы тұңғыш кәсіпқой балуан туралы біліп, әңгімелеп үйренеді; | ||||||||||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: Өмірмен байланыстыра алады. | |||||||||||||||||
Негізгі сөздер мен тіркестер: | ||||||||||||||||||
Жұмбақтарды шеше алады, спорттық ойындарды ажырата алады. | ||||||||||||||||||
Сыныптағы диалог/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: | ||||||||||||||||||
Талқылауға арналған тармақтар: | ||||||||||||||||||
Спорттық ойындар туралы түсінік бере алады, мақалдың жалғасын таба алады ,эссе жаза алады.. | ||||||||||||||||||
Сіз неліктен ......... екенін айта аласыз ба ? | ||||||||||||||||||
? | ||||||||||||||||||
Алдыңғы оқу | Әлия туралы біледі. | |||||||||||||||||
Жоспар |
| |||||||||||||||||
Жоспарланған уақыт
| Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз) | Ресурстар | ||||||||||||||||
Басы 10 мин | 3 мин
3 мин
3 мин
1 мин | Ұйымдастыру кезеңі: оқушылармен сәлемдесу, түгелдеу. «Кір қыстырғыш »әдісі . бойынша топқа бөлінеді. Көгершіндер туралы сұрап , қыстырғышта ілулі тұрған көгершінді алып топқа бөлу. Шаттық шеңберін құру: Көгершін қандай құс? Ой шақыру стратегиясы: 2.Ұлттық ойын бәйге туралы түсінік бер 4.Қазақтан шыққан палуандарды ата. -Қандай спорт түрлерін білсіңдер? -Олай болса, спорт туралы білетіндерімізді топтастырайық
|
Түрлі түсті қағаздар
Үлестірме парақшалар
Интербелсен ді тақта
Бағалау парағы Үлестірме парақшалар, смайлик, интербелсенді тақта
| |||||||||||||||
Соңы
10 мин
| 7 мин
2 мин
1 мин
| Жеке жұмыс «Екі жұлдыз, бір ұсыныс» арқылы мұғалім тарапынан бағаланады (Сабақтан тыс)
Кері байланыс. «Рефлексия тақташасы».
Үйге тапсырма: Батыр,ерлік туралы мақал-мәтелдер жазып келу.
| Үлестірме парақшалары
Рефлексия тақташасы Стикер | |||||||||||||||
Қосымша ақпарат | ||||||||||||||||||
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз? | Бағалау – Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз? | Пәнаралық байланыс Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері АКТ- мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
| ||||||||||||||||
«Ақпараттар алаңы» стратегиясы
«Дейін-кейін» кестесі
«Концептуалды кесте»
|
|
| ||||||||||||||||
Рефлексия Сабақ \оқу мақсаттары шынайы ма? Бүгін оқушылар не білді? Сыныптағы ахуал қандай болды? Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен | Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
| |||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||
Қорытынды бағамдау
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:Белсенді оқыту ұйымдастырылды.
2:Оқушылардың қызығушылығы артты.
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:Оқушылардың ашық сұрақ дағдыларын дамыту.
2:Оқушыларды өз бетінше сабаққа жаңа мәлімет айқындау.
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? Топтық жұмыс – оқыту мен оқу тәсілі, проблемаларды шешу, тапсырмаларды орындау немесе әлдебір өнім жасау үшін оқушылар тобының бірлесіп жұмыс істеуін білдірді. Тапсырма орындағанда өзгелердің пікірін тыңдауға, рөльдерге еніп тапсырманы орындауға ықпал етті. Сабақ спортшыларымыз туралы өткеніміз қызықты болды. Өздеріде сол спортшы ағалары сияқты намысты қолдан бермеу керектігін түсінді. |