«Весна — лето 2024»

Электронды кесте

Электронды кесте 8 класс. Формулалармен жұмыс

Олимпиады: Информатика 1 - 11 классы

Содержимое разработки

ҚМЖ Сабақ жоспары

Тақырып: Сызықтық алгортимдерді программалау

Мектеп:

Күні:

Қатысушының саны

Қатыспағаны

Пән: информатика

Мұғалімнің аты-жөні: Елубай Г.М.



Сынып:8 класс

Оқыту

мақсаты:

MS Excel кестелік процессорда формула пайдаланып, есеп шығарады

Оқыту

мақсаты/ Күтілетін нәтижелер:


Барлығы: Excel бағдарламасында деректерді енгізе алады.

Көпшілігі: Excel бағдарламасында формуланы қолдана алады.

Кейбіреулері: Excel бағдарламасында формулаға сілтеме жасай алады.

Тілдік мақсат:

Cell, Column, Data,

Алдынғы (бұрынғы) оқыту

Сызықтық алгоритм түсінігі;


Ж о с п а р

Жоспарлау уақыты (минутпен)

Жопарланған іс-әрекеттер

Бағалау


Ресурстар

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеттері

Кіріспе

Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу

Топ басшысы сайланып, бағалау парағы беріледі.

әр топ бір-біріне ағылшын тілінде лебіздерін айтады



Бағалау парағы



Флипчарт

Презентация

Үй тапсырмасы

«Ми шабуыл»

Тапсырма№1

Берілген сөздерді қазақ тілінде және орыс тілінде айтыңыз

Тапсырма №2

MS Excel-дің терезе элементтерін атаңыз

Берілген сөздерді үш тілде айтады.


















Топпен тапсырманы орындайды. Топтар бір-бірін тексереді.

Бағалау парағы

Флипчарт

Негізгі бөлім

Ой шақыру: Берілген суреттерден бүгінгі тақырыпты ашу.


Bilimland.kz «Электрондық кестедегі адресациялау қағидалары »






«Ой дамыту»


Ескісіз жаңа болмайды,

Есепсіз дана болмайды.

Практикалық тапсырма


«Ой қорыту»



Үйге тапсырма: §25 "Кесте ішіндегі есептеулер"

Топ басшысы жиынтық баға шығарады.

Бүгінгі сабақ тақырыбын және мсақсатын айтады.










Түсіндірмесін тыңдайды.

















Кітаптан тақырыпты оқиды, постер қорғайды.









Компьютерде практикалық тапсырма орындайды.














Топта тапсырманы орындайды. Тақтамен тексереді.













Глосарий





























Бағалау парағы










Топ басшысы бағалайды.














Топ басшысы бағалайды.















Жиындық баға












Bilimland.kz

















Флипчарт










Компьютер


Рефлексия

«Екі жұлдыз бір тілек» сабаққа рефлексия жазады


Флипчарт





























Қосымша ақпараттар

Дифференциация

Қатысушыларға көмектесуді қалай жоспарлайсыз?

Анағұрлым дағдысы қалыптасқан қатысушыларға қандай тапсырмалар беруді жоспарлайсыз?


Бағалау – қатысушылардың білімін/прогресті қадағалауды қалай жоспарлайсыз? (ақпартатты қорытындылау/бағалау идеясы)

Пән аралық байланыс











Рефлексия

Оқыту/сабақтың мақсаттарына жете алдыңыз ба?

Бүгін қатысушылар нені үйренді?

Оқытуда атмосфера қалай болды?

Менің дифференцирленген әдіс-тәсілдерім жұмыс барысында қаншалықты орындалды?

Мен кестеге сай жұмыс жасадым ба?

Мен өз жоспарыма қандай өзгерістер енгізуіме болады және неге?

Бұл орынды өз сабағыңыз бойынша бақылау барысын жазуға қолданыңыз. Сол жақ бағанда жазылған сұрақтарға жауап бере өз сабағыңыз бойынша жазыңыз


Қорытынды бағалау


Сәтті болған екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сабақты жақсартуға мүмкін болатын екі жағдайды атаңыз (оқу мен оқыту)

1:

2:

Сынып/аудитория жайында мен қандай жаналық білдім, сонымен қатар жеке қатысушылар туралы не білдім, менің келесі сабақты өткізуіме осы аталғандар қалай әсер етеді/қалай көрініс табады?



Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работы



Получите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки


Серия олимпиад «Весна — лето 2024»



Комплекты учителю



Качественные видеоуроки, тесты и практикумы для вашей удобной работы

Подробнее

Вебинары для учителей



Бесплатное участие и возможность получить свидетельство об участии в вебинаре.


Подробнее