САБАҚ ЖОСПАРЫ: 23 «Бекітемін»
Оқу ісінің меңгерушісі «_____________»
« ____ » ______ 2018ж.
| Мектеп: Т.Шанов атындағы орта мектебі | Мұғалімнің есімі: Коблашева Ж.К. |
| Пән аты: Информатика | Сынып: 11 |
| Қатысқандар саны: 6 оқушы | Қатыспағандар саны: |
| Сабақ тақырыбы: | html-негіздері. Тэгтер, атрибуттар | ||
| Жалпы мақсат: | Оқушыларға HTML негіздерін, тэгтер мен атрибуттарды қолдануды үйрету, мәтіндермен жұмыс жасауды үйрету, | ||
| Сабақтың мақсаттары | Тақырыптың мазмұнын аша отырып ,тапсырмаларды қатесіз орындауға жаттықтығады. ой-өрісі, есте сақтау қабілеттері дамиды | ||
| Күтілентін нәтижесі: | Оқушылар сыни тұрғыдан ойлап жұмыс жасауға үйрен отырып жағдайлармен танысады. | ||
| Негізгі идеялар: | Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздік қорларын дамыту | ||
| Сабақта қолданылатын материалдар: | Қобдиша,асықтар, микрофон, слайд, АКТ, оқулық, таратпа материалдар, көңілкүй таяқшалары, өзін-өзі бағалау парақшасы. | ||
| Оқыту әдістері: | Шаттық шеңбері Сұхбат Ой шақыру Ассоциация әдісі
|
| |
| Тапсырмалар: | І. Үй тапсырмасын сұрау. ІІ. Ой қозғау. ІІІ. Мағынаны тану. ІV. Топтық жұмыс. V. Шығармашылық тапсырма | ||
| Сабақтың өту кезеңдері | Тапсырмалар | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті | |||||||||||||||||||||
| Ұйымдастыру кезеңі
| «Шаттық шеңбері». Оқушылар бір-біріне тілектерін айтуы. Сыныпты «Құпия қобдиша» арқылы топқа бөлу. | Сынып оқушыларының зейінін сабаққа аудару. Психологиялық ахуал қалыптастыру. | Сынып оқушылары шаттық шеңберіне тұрады, бір-біріне жақсы тілектер айтады. Оқушылар асық таңдау арқылы топқа бөлінеді. | |||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
| Үй тапсырмасын тексеру | «Сұхбат» әдісі | Үйге берілген тапсырманы сұрақ-жауап арқылы диалогқа түсіру.
| Мұғалім қойған сұрақтарға жауап беру. | |||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
| Ой-қозғау | «Ой шақыру» әдісі бойынша көпір тапсырмасы сұралады. | Мұғалім жауаптарын тыңдайды, толықтырады. | Оқушылардың мұндағы мақсаты берілген сұрақтарға жауап беріп, әр топ сыни тұрғыдан ойлау арқылы жауап береді.
| |||||||||||||||||||||
| Мағынаны тану | Мазмұны сызбамен жұмыс. Әр топқа берілген тақырып бойынша мазмұнды сызба (постер) дайындау және қорғау тапсырмасы беріледі. 1-топ. Тегтер. 2-топ. Атрибуттар. | Жаңа сабақты меңгеру мақсатында жаңа ұғымдармен, материалдармен таныстыру, слайдтар көрсету арқылы мәліметтер беру. Топпен орындалған тапсырманы тексеру. | Оқушылар мұндағы мақсаты – Берілген тапсырманы уақытылы орындау, сұрақтарға нақты жауап беру, тақтаға шығып тапсырманы қорғау .
| |||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
| Топтық жұмыс. | Тәжірибелік тапсырма. | Мұғалім қиындылардан тұратын тапсыма береді. | Оқушылар қиындыларды орнына қою арқылы тапсырманы орындап шығады. | |||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
| Сергіту сәті |
| |||||||||||||||||||||||
| Шығармашылық тапсырма | Ассоциация әдісі
| «Жұпсыз» және «жұпты» тегтер | Тегтерді орындарына орналастырады | |||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||
| Қорытындылау | (сұрақ-жауап) (3 мин)
| |||||||||||||||||||||||
| Рефлексия | Оқушылар бүгінгі сабаққа деген ойларын стикерге жазып, тақтаға іледі (2 мин) Табыс сатысы.
| |||||||||||||||||||||||
| Бағалау, кері байланыс | Өзін-өзі бағалау (2 мин) Таяқшалар , бағалау парақшалары
| |||||||||||||||||||||||
| Үйге тапсырма | html-негіздері. html арқылы шағын жоба жасау. | |||||||||||||||||||||||














