Изобретения Украины в период независимости

В презентации представлены изобретения Украины в период после 1991 г.

Материал предназначен для обучающихся начальных классов.

Олимпиады: История России 6 - 11 классы

Содержимое разработки

Винаходи України в період незалежності  Укладач – учень 3-Б класу гімназії N 19 «Межигірська» м. Києва Макарій Плаксін Київ - 2017

Винаходи України в період незалежності

Укладач –

учень 3-Б класу гімназії N 19

«Межигірська» м. Києва

Макарій Плаксін

Київ - 2017

Що під козирком? 2006 року киянин Ігор Дідошин у свою кепку - під козирок - примудрився помістити MP3-плеєр, радіостанцію і передавач Bluetooth. Найцікавіше, що все це працює на сонячних батареях, теж прикріплених до козирка, а повністю всі елементи конструкції вміщаються в кулак. Свій винахід І. Дідошин назвав просто - Digicap. Управління радіо і програвачем здійснюється за допомогою джойстика.

Що під козирком?

2006 року киянин Ігор Дідошин у свою кепку - під козирок - примудрився помістити MP3-плеєр, радіостанцію і передавач Bluetooth.

Найцікавіше, що все це працює на сонячних батареях, теж прикріплених до козирка, а повністю всі елементи конструкції вміщаються в кулак. Свій винахід І. Дідошин назвав просто - Digicap. Управління радіо і програвачем здійснюється за допомогою джойстика.

Гігантські устриці у Чорному морі ? 2005 року в Севастополі кандидати біологічних наук Ганна Піркова і Людмила Ладигіна (Інститут біології південних морів, відділ прикладної океанології) знайшли спосіб вирощувати гігантських устриць у Чорному морі. У природі Crassostrea gigas живуть в Тихому океані. В Україні вже діє ряд ферм з вирощування цього виду устриць.

Гігантські устриці у Чорному морі ?

2005 року в Севастополі кандидати біологічних наук Ганна Піркова і Людмила Ладигіна (Інститут біології південних морів, відділ прикладної океанології) знайшли спосіб вирощувати гігантських устриць у Чорному морі. У природі Crassostrea gigas живуть в Тихому океані.

В Україні вже діє ряд ферм з вирощування цього виду устриць.

Телефони заряджає тканина? 2011 року Львівські вчені винайшли гнучкий тканинний суперконденсатор, підключений до сонячній батареї. Дослідний екземпляр здатний заряджати мобільні телефони, але його широке призначення - застосування на ткацьких верстатах. Проект здійснено під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора кафедри фізики Григорія Ільчука.

Телефони заряджає тканина?

2011 року Львівські вчені винайшли гнучкий тканинний суперконденсатор, підключений до сонячній батареї.

Дослідний екземпляр здатний заряджати мобільні телефони, але його широке призначення - застосування на ткацьких верстатах.

Проект здійснено під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора кафедри фізики Григорія Ільчука.

Продуктовий рятівник планети Ця багаторівнева теплиця яйцеподібної форми висотою 100 м і площею менше 2 гектарів здатна круглий рік забезпечувати населення свіжим врожаєм в обсязi, які б могли дати 100 гектарів орної землі. У теплиці урожай знаходиться під суворим контролем, захищений від паразитів і негоди.

Продуктовий рятівник планети

Ця багаторівнева теплиця яйцеподібної форми висотою 100 м і площею менше 2 гектарів здатна круглий рік забезпечувати населення свіжим врожаєм в обсязi, які б могли дати 100 гектарів орної землі. У теплиці урожай знаходиться під суворим контролем, захищений від паразитів і негоди.

Продуктовий рятівник планети Автори теплиці -- розробники фонду «Новотех», яким керує винахідник українського «вічного двигуна» Микола Бельдій.  Учені пишаються мобільністю теплиці: її дуже легко демонтувати і переобладнати, наприклад, під офіс або готель.

Продуктовий рятівник планети

Автори теплиці -- розробники фонду «Новотех», яким керує винахідник українського «вічного двигуна» Микола Бельдій.

Учені пишаються мобільністю теплиці: її дуже легко демонтувати і переобладнати, наприклад, під офіс або готель.

Дякую за увагу!

Дякую за увагу!

Получите свидетельство о публикации сразу после загрузки работыПолучите бесплатно свидетельство о публикации сразу после добавления разработки


Новые олимпиадыКомплекты учителюКачественные видеоуроки, тесты и практикумы для вашей удобной работы

Подробнее

Вебинары для учителейБесплатное участие и возможность получить свидетельство об участии в вебинаре.


Подробнее