96-сабақ
| Тақырыбы | Мәтін «Stonehenge» | ||||||||
| Күні | 02.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Мәдени мұралар туралы білімдерін қалыптастыру, Британияның мәдени мұралары туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you think about cultural heritage? - What are some thing that define a culture? -What do you think is interesting about your culture? - Do you know much about your own culture? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Read the text «Stonehenge» | ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Ех.5,213 бет жазу |
97-сабақ
| Тақырыбы | Артикльдер | ||||||||
| Күні | 03.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Грамматикадағы артикльдің түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, салт-дәстүр туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Explain the grammar “Articles”
| ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Ex.7, 214 to write |
98-сабақ
| Тақырыбы | Famous people of Great Britain | ||||||||
| Күні | 04.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Грамматикадағы артикльдің түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, салт-дәстүр туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Explain the grammar “Articles”
| ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Ex.7, 214 to write |
99-сабақ
| Тақырыбы | Text “J.R.R.Tolkien” | ||||||||
| Күні | 08.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Грамматикадағы артикльдің түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, салт-дәстүр туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Text “J.R.R.Tolkien” | ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Ex.3, 215-216 to read |
100-сабақ
| Тақырыбы | Text “J.R.R.Tolkien” | ||||||||
| Күні | 09.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Грамматикадағы артикльдің түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, салт-дәстүр туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Text “J.R.R.Tolkien” | ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | 219 to read |
101-сабақ
| Тақырыбы | Галереялар мен музейлер.Тейд галереясы | ||||||||
| Күні | 10.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Грамматикадағы артикльдің түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, галереялар мен музейлер туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Text “The Tate gallery”
| ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Ex.3,220 to read |
102-сабақ
| Тақырыбы | Қазақтың ұлттық киімдері | ||||||||
| Күні | 11.03.2017ж | ||||||||
| Мақсаты | Ұлттық киім түрлері туралы білімдерін қалыптастыру, ұлттық құндылықтар туралы білімдерін дамыту, ұлттық құндылықтарды бағалай білуге тәрбиелеу.
| ||||||||
| Міндеттері |
| ||||||||
| Күтілетін нәтиже | Оқушылар мәтінді оқып , талдау барысында өзін-өзі реттеу арқылы ізденімпаздыққа, жауапкершілікке үйренеді. | ||||||||
| Ресурстар | Аяпова Т.М. т.б. Ағылшын тілі, 10сынып, Алматы,Мектеп,.Электронды оқулық « Messages» | ||||||||
| Кіріспе | Сәлемдесу Сабақтың мақсат-міндеттерімен танысу «Easy quizy»бағдарламасы бойынша тест орындату арқылы білімдерін тексеру. 10 сұраққа дұрыс жауап берсе 10 ұпай алады. | ||||||||
| Тұсаукесер | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Warm –up 2. Mиға шабуыл : -What do you know about articles? - What types of articles do you know? -When we use the articles? 3.Үй тапсырмасын тексеру
4.Жаңа сөздік бойынша жұмыс .Сөздікке жазу, транскрипция бойынша оқу, аудармасына көңіл бөлу Text “National clothes”
| ||||||||
| Сергіту сәті | Интерактивті тақта арқылы сергіту сәтін орындау
| ||||||||
| Қорытынды бөлім | Не өттік? БББ әдісі бойынша кері байланыс | ||||||||
| Бағалау | Формативті бағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; мадақтау, сенім білдіру. 3 м.
| ||||||||
| Рефлексия | Топтың әр мүшесі рефлексия жасайды. 5 мин | ||||||||
| Үй жұмысы | Project work Make a slide |




