Бекітемін: Директордың оқу-тәрбие жұмыстары жөніндегі орынбасары
Г.Дөңесова
САБАҚ ЖОСПАРЫ
| Мұғалімнің аты-жөні: | Ибраимова Раушан Талғатқызы | |
| Күні: | 23.09.16 | |
| Сынып: | 8 «Г» | |
| Пәні: | Алгебра | |
| Тақырыбы: | Арифметикалық квадрат түбірдің қасиеттері | |
| Негізгі түйінді идея: | Арифметикалық квадрат түбірдің анықтамасын, қасиетін пайдаланып есептер шығара біледі | |
| Оқу мақсаты: | Арифметикалық квадрат түбірдің анықтамасын, қасиетін пайдаланып есептер шығаруға үйрену | |
| Табыс критерийлері | ||
| Барлық оқушылар: Арифметикалық квадрат түбірдің анықтамасын түсіну | Көпшілік оқушылар: Арифметикалық квадрат түбірдің қасиетін білу | Жекелеген оқушылар: Арифметикалық квадрат түбірдің анықтамасын, қасиетін пайдаланып есептер шығара білу |
| Кезеңдер | уақыт | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | |
| Сабақты бастау.
| 1 мин | Психологиялық дайындық Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Бүгінгі күндеріне сәттілік тілеу. | Оқушылардың сабаққа дайын болу |
|
| |
| Кіріспе | 2 мин | Әріптер мен сандар арқылы топқа бөлу Оқушылар қапшықтан жетон алу арқылы 5 топқа бөлінеді | Оқушылар топқа жинақталады. |
| Жетондар | |
| Негізгі бөлім | 30 мин | Үй тапсырмасын тексеру №75 Бүгінгі тақырыпты ашу үшін әр топқа тапсырма беру | 1) 3) Әр топ өзіне берілген тапсырманы орындайды. | «Басбармақ» стратегиясы
| , қима қағаздар | |
|
|
| Әр оқушы өз нөміріне байланысты тапсырмалар орындайды.
А деңгейінің тапсырмалары 1 оқушының тапсырмасы №145 4) №146 1)
2 оқушының тапсырмасы №145 5) №146 2)
3 оқушының тапсырмасы №145 6)
№146 3)
4 оқушының тапсырмасы №145 7) №146 4)
5 оқушының тапсырмасы №145 8)
№146 5)
B-C деңгейінің тапсырмалары 1 оқушының тапсырмасы №155 2) №157
2 оқушының тапсырмасы №155 3) №157 2)
3 оқушының тапсырмасы №155 4) №157
4 оқушының тапсырмасы №155 6) №157 4)
5 оқушының тапсырмасы №155 8) №157 4)
А және В, C деңгейдегі тапсырма орындалғаннан кейін бірдей номердегі оқушылар топтасады сұрақтар бойынша талдау жүргізеді және өздерін бағалайды.
Топ басшысының қолына жауап парағы беріледі. | Оқушылар өз тапсырмаларын алып, орындайды.
№145 4) №146 1)
№145 5) №146 2)
№145 6) №146 3)
№145 7) №146 4)
№145 8) №146 5)
№155 2) №157 1)
№155 3) №157 2)
№155 4) №157 3)
№155 6) №157 4)
№155 8) №157 4)
Оқушылар нөмеріне сәйкес жинақталып, есептерін тексереді, топтағы бір оқушы тақтаға шығып есепті шығарады.
Топ басшысы жауап парағын толтырады | Марапат арқылы бағалау | оқу дәптері, оқулық | |
| Қорытынды бөлім | 1 мин | Үйге №146(6,7,8), №145(1,2,3) |
| оқу дәптері, оқулық | ||
| 1 мин | Рефлексия. Қол көтеру арқылы |
|
| |||












, 








, ,
, Жауабы: 



,
,
,
, 




